אבידן בן גיאת

אבידן בן גיאת 

נולד וגדל בירושלים (1990). למד בתיכון האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים ובאקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. רקד באנסמבל בת שבע (עם אוהד נהרין ושרון אייל) ולאחר מכן בלהקת המחול של ענבל פינטו ואבשלום פולק. כיום אבידן רוקד עם אנדראה קוסטנזו מרטיני בעבודות – "A4" – בכורה 2021,
"Scarabeo, Angles and the Void" ו-"מתאבל ללא קץ״ (שיתוף פעולה עם ארי פולמן).
בפרויקט הבלגי – "The Jewish Connection Project" של עידו בטש וליסי אסטרט, ובעבודה
"(Q&A (the 36 questions" של רייצ׳ל ארדוס.

בדצמבר האחרון הציג את היצירה האחרונה שלו 'בית חינוך לעיוורים' ב״שבוע המחול הבינלאומי בירושלים2019״.  אבידן הוא מורה מוסמך לאשטאנגה ויניאסה יוגה, ולאורך 10 השנים האחרונות העביר סדנאות אמן ושיעורים בארץ וברחבי העולם (יפן, פינלנד, אנגליה).      

http://www.avidanbengiat.com/

על הסדנא:

הסדנא תתמקד במחקר פיזי אישי ומטרתה לשפר את ארגז הכלים של המשתתפים. יחד נעבוד על בניית בסיס טכני חזק אשר יעזור במניעת פציעות לאורך זמן, הגדלת שליטה בטווחי תנועה ושימוש בחלל, כל זאת תוך שמירה על סגנון אישי והעצמת הייחודיות של כל אחת ואחד. הסדנה תתחיל בשיעור חימום וטכניקה המבוססת על השפה התנועתית שלי הכוללת אלתור, ספונטניות ותאטרליות ככלים לפיתוח החוויה הגופנית והתודעתית. לאורך הסדנה נלמד חומרים תנועתיים מעבודתי ׳בית חינוך לעיוורים׳ ומעבודות נוספות ונתנסה במחקר אישי ככלי להפנמת העקרונות שנלמדו בסדנה.

ימי שלישי, 18:00 – 20:00

13/10/20 – 1/12/20

צילום: Rebecca Scheinberg