נופר סלע

נופר סלע היא יוצרת עצמאית, שעוסקת בתכנים חברתיים באמצעות פרפורמנס ותאטרון. ביצירותיה, סלע עושה שימוש בקהל כחומר גלם ומערבת אותו במופע ובתהליך העבודה. 

מ-2014 סלע יוצרת בשותפות עם מוסדות כמו תאטרון תמונע, עונת התרבות בירושלים, תאטרון הקרון ועוד. יצירותיה הוצגו בתאטרון הקאמרי במינכן ובברלינר פסטשפיל. 

יצירתה "פני שטח" היתה מועמדת לשני פרסי קיפוד הזהב – עבור הצגת השנה ושחקנית השנה 2019. 

בעלת תואר B.A. בהצטיינות מהאקדמיה לאמנות בצלאל, למדה בביה"ס לתאטרון חזותי והשתתפה בתכנית האמנים הבינלאומית של מכון גתה. חברה בקולקטיב האמניות "פנדורה", ובוגרת תכניות והכשרות שונות בתחומי הפרפורמנס והבמה. 

סלע מדגישה את תהליך העבודה והמחקר על פני התוצר הסופי, והיא מלווה יוצרים בתהליכי יצירה ומעבירה סדנאות והרצאות ליוצרים מתחומים שונים, במוסדות להשכלה גבוהה, בתכניות הכשרה ובאופן עצמאי. 

ליווי יצירה – 

במהלך 6 חודשים נופר תנחה את מסלול היצירה, שמטרתו ללוות כל יוצר/ת בתהליך יצירתה של עבודה אישית, אשר תוצג בסוף השנה.  

תפקיד הליווי הוא לעזור ליוצרים להתבונן במה שכבר מתרחש בתהליך שלהם, להמנע מהסחות דעת, לא להקשיב לספקות ולגייס הרבה מאד אמונה לצלוח את הדרך, להנות ממנה ולהשתנות בתוכה. 

    בתכנית פרקטיס, בשונה מליווי אישי, כל יוצרת תלווה ע"י פידבק קבוצתי, אותו תנחה נופר, המבוסס על הרעיון שכל הקבוצה מגוייסת לטובת היוצר/ת והתהליך. בכל סבב פידבק כל המשתתפים לומדים זה מזו, והמטרה שהיא שהיוצר/ת תאסוף המון תובנות ותחזור אל הסטודיו לעבוד על גל חדש של מוטיבציה וחשק. 

ימי ראשון, 11:00-13:00

אחת לשבועיים 14/2/21 – 25/7/21